If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Detroit: Become Human vyjde 25. května

Kontroverzní interaktivní film.

Potkává se to s eurodovanými předpověďmi, náznaky o jaru v mainstreamu a dává vám to měsíc času na dohrání God of War, než okolo léta dorazí pavoučí muž.

Detroit: Become Human (Alza.cz), další významná PS4 exkluzivita, vyjde přesně 25. května 2018. Sony to před okamžikem oznámila na PS Blogu. UPDATE - navíc je slíbena oficiální čeština!

Hra, který chce opět o něco posunout žánr interaktivních filmů, vypráví příběh o třech androidech (Connor, Kara a Markus). Na střídačku budete ovládat tyto stroje, které byly navrženy lidem sloužit, ale začaly cítit emoce a vzepřely se perzekuci či násilí v dystopické společnosti blízké budoucnosti. Samozřejmě vaše rozhodnutí budou mít následky, takže každý příběh má být unikátní.

Nástupce dřívějších hitů od francouzských Quantic Dream (Beyond, Heavy Rain, Fahrenheit) má vysoké ambice a vyvolává kontroverze, když se dotýká komplexních témat, která rezonují v současném světě. Pro některé lidi může jít o tabu či nevhodný obsah, ale jak říká šéf tvůrců David Cage, to se má právě stát nejvíce fascinující vlastností Detroit. Doufá, že to vyvolá smysluplné konverzace a těsí se, až se nad nimi hráči zamyslí.

Prý vytvořili svůj nejúžasnější 3D engine, který vyždíme výkon PS4 Pro až na okraj díky stovkám NPC postav, scénami s davy či full-performance capture, vše v kvalitě, jaká tu ještě nebyla - viz sada nových screenshotů z hraní níže.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments