If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Disco Elysium: The Final Cut s dabingem, Microsoft Flight Simulator pro Xboxy s termínem

Dvě re-edice.

Domněnky reagující na teaser se nepletly, ZA/UM skutečně oznámili něco k oceňovanému RPG Disco Elysium, mnohými nazývaným nejlepší hrou roku 2019 (recenze).

Re-edice The Final Cut bude zdarma pro všechny stávající majitele PC verze (Steam, GOG, Epic). Vedle toho si od března 2021 užijí také majitelé PS4 a PS5 (na ní 4K rozlišení a 60fps), zatímco vlastníci Xbox Series X a S či Nintendo Switch se k nim přidají někdy od příštích prázdnin.

Hlavní novinkou bude přidání kompletního dabingu, což bude do tak ukecané hry pořádná porce práce.

Vedle toho se těšte na nové úkoly i další oblasti k prozkoumání, případně plná podpora gamepadu. K mání bude i sběratelská edice za 250 dolarů. Oznamovací trailer:

Cover image for YouTube videoDISCO ELYSIUM - The Final Cut (Announcement Trailer)

Microsoft zase řekl, kdy vypustí svůj populární letecký simulátor (recenze) i pro konzole. Čekání bude poněkud delší, než se předpokládalo.

Srpnový Flight Simulator se pro Xbox Series X a S objeví až o prázdninách 2021 (tedy rok po PC verzi), samozřejmě ihned na službě Xbox Game Pass. S verzí pro Xbox One se z logických důvodu nepočítá, protože by to starý hardware prostě neměl šanci utáhnout.

"Nadšenci do simulátorů dostanou na konzolích stejnou hloubku zážitku jako na počítačích, což jim dovolí užít si nejvíce autentický titul, co jsme kdy vytvořili," řekl šéf značky Jorg Neumann na blogu, ale do detailů zatím nezašel. Jen že prý spolupracují s celou řadou partnerů, aby na Xboxu zprovoznili jejich příslušenství či ovladače.

Cover image for YouTube video

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Disco Elysium

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments