Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dnes se koná tiskovka o stavu herního průmyslu v ČR za 2023

Součást začínající konference GDS.

Pavel Barák avizoval konání tiskové konference Asociace českých herních vývojářů (GDACZ) k aktuálnímu stavu tuzemské videoherní scény. Proběhne dnes, v pátek 8. prosince od 11:00 v prostorách Kongresového centra Praha (5. května 1640/65).

Součástí tiskové konference bude prezentace nejnovějších dat z průzkumu mezi českými tvůrci her. Seznámí Vás s obratem tuzemského herního průmyslu za loňský rok, obsazeností pracovních míst v sektoru i s aktuálními problémy a výhledy do dalších let.

"Unikátní statistiky z průzkumu okomentuje předseda Asociace českých herních vývojářů a člen představenstva Hospodářské komory ČR Pavel Barák a za reprezentanty klíčových herních studií promluví Slavomír Pavlíček z Bohemia Interactive, Martin Frývaldský z Warhorse Studios, Vladimír Geršl z konzultační společnosti Cyber Sail Consulting a Jiří Sulženko za Magistrát hl. m. Prahy. Součástí tiskové konference bude také podpis memoranda o spolupráci mezi GDACZ a Karlovou Univerzitou - Fakultou tělesné výchovy a sportu a představení plánovaného herního inkubátoru v Praze. Po skončení tiskové konference bude následovat prostor pro networking a individuální rozhovory."

Prezentace proběhne v rámci 21. ročníku jedné z nejstarších evropských herních konferencí – Game Developers Session Prague 2023 (GDS) – která proběhne 8. a 9. prosince. Více informací na homepage.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments