If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do feudálního Japonska vezme nová značka od přeběhlíků ze Zaklínače

Zatím jen plány.

Na sérii Zaklínač dělalo v CD Projektu Red tolik lidí, že se později stal výživnou studnicí pro nově založená studia od uprchlíků či přeběhlíků.

Partička dalších takových si vytvořila varšavské studio Dark Passenger, které staví na zkušených tvůrcích Zaklínač 3 či Cyberpunk 2077. Vedle toho minulých pět let pod názvem RealTime Warriors CGI kutilo animace, filmečky a postavy pro mnoho nezávislých či AAA titulů.

Nyní na homepage oznámili svůj první projekt, který bude novou značkou z prostředí feudálního Japonska, s cíleným vydáním na PC, PS5 a Xbox Series.

Rádi by udělali vzrušující online zážitek, který je jak o soupeření, tak o kooperaci. Fascinují je prý vzájemné interakce, aliance, konfrontace a nečekané zvraty událostí. Aby jejich hra byla unikátní a překvapivá, používají pokročilý procedurální řešení. Ačkoli úkol pro všechny hráče bude shodný, pokaždé musejí použít jinou taktiku a přístup či cesty.

Vymakaný systém plynulého pohybu má údajně umožnit evoluci, jako třeba běh na šípech, které vypálili jiní hráči. Nebo rychlé šplhání po vertikálním povrchu či přeskakování překážek.

Ze zbraní se máme těšit na katanu, tanto či nože wakizashi, dále různé házecí nože, řetězy atd. Abyste uspěli v boji na blízko, bude to vyžadovat přesnost, taktiku i kooperaci s kolegy. Veškeré zbraně i postavy si detailně vyladíte k obrazu svému. Dokonce budete moci mít ve hře své soukromé tréninkové místo, kam můžete pozvat ostatní.

Zatím to tedy zní jako takový multiplayerový titul ve stylu Sekiro či Ghost of Tsushima, ale vydání je samozřejmě ještě mnoho let daleko.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments