If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do SnowRunner přibyla oblast s těžbou dřeva

Třetí sezóna venku.

Majitelům Season Pass nebo Premium Edition se ve SnowRunner otevírá nová sezóna s názvem Locate & Deliver. Ta přináší dvě nové mapy ve zcela nové oblasti v americkém Wisconsinu. A nejen to, čekají na vás i nová vozidla, vzhledy vozidel, nové nálepky a návrat k dříve oblíbené těžbě dřeva.

V rámci 3. sezóny přichází poprvé americký Wisconsin - nová oblast zaměřená na těžbu dřeva a vysoké odměny. K napájení všech budov v oblasti slouží omezený počet generátorů a vy musíte při opravě vlakového nádraží a souvisejících tratí rozhodnout, které z nich potřebujete.

Usedněte do kabiny nových strojů International PayStar Twin Steer, Pacific P512 PF a BOAR 45318 a projeďte s nimi oblast kolem řeky Grainwoods a jezera Black Badger. V obou případech se jedná o zatopenou, hustě zalesněnou krajinu plnou rozbitých vozidel a misí čekajících na splnění.

Tradiční bezplatná aktualizace společně s placeným obsahem 3. sezóny přináší nové zkoušky, náklad, (dřevařské) mise a různá kosmetická vylepšení. Kromě toho vám doporučujeme stahovat si neustále se rozšiřující nabídku komunitních modifikací dostupných pro konzole i PC, jejichž prostřednictvím si můžete vylepšit herní prožitek ze SnowRunneru.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments