Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do zapomenuté latinskoamerické země za dobrodružstvím v Amerzone

Prvotina tvůrce Syberia v přepracované podobě.

Vydejte se pátrat po bájných velkých bílých ptácích do tajuplné země plné záhad!

Jako novináři vyslechněte poslední přání umírajícího badatele a bez váhání vyrazte hledat dobrodružství a pravdu do zapomenuté latinskoamerické země jménem Amerzone. Ponořte se do minulosti a pusťte se do napínavého pátrání v ruinách této uzavřené a nepřístupné země. Podaří se vám odhalit tajemství bájných velkých bílých ptáků, údajně se vyskytujících právě v Amerzone?

Amerzone: The Explorer's Legacy vás zve do dalekých krajů na snovou výpravu, která vás přenese do tajuplného světa, ve kterém si příroda vzala svou moc zpět.

  • Zahrajte si první hru Benoîta Sokala, autora slavné adventurní série Syberia, ve zbrusu nové, přepracované podobě. Původní hra, vydaná v roce 1999, se řadí k průkopníkům žánru dobrodružných her a představuje videoherní legendu, které se prodalo přes milion kusů.
  • Nechte se pohltit zkoumáním a objevováním: Prozkoumejte důkladně starodávnou exotickou zemi, jejíž podobu utvářela dlouhá léta se vršící tajemství. Procházejte se volně realistickými prostředími a vychutnávejte si plnými doušky svět zároveň tajuplný i svůdný.
  • Čelte mnoha hádankám při pátrání po pravdě: V příběhu věrném původní hře, zároveň ale obohaceném o řadu nových prvků, hledejte stopy a čelte propracovaným hádankám ve snaze vyřešit záhadu velkých bílých ptáků.
  • Seznamte se s fascinujícími, komplexními postavami: Poznejte celou plejádu rozmanitých, detailně navržených postav s propracovanou minulostí, zjistěte víc o jejich očekáváních a napravte chyby minulosti.

First-person dobrodružná hra Amerzone: The Explorer's Legacy dorazí krabicově pro herní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X (i digitálně pro PC na Steamu) někdy v roce 2024.

Read this next