Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré odpoledne s EG - čtvrtek, 2. června

Obal NBA 2K17, film The Division, nový Metal Gear a Deus Ex, rozšíření Windows 10...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Ta avizovaná sleva na Mafia 2 už je aktivní: základní verze za 6 eur (162 Kč), Digital Deluxe edice za 8 eur (216 Kč).

- Ovladač Steam Controller už si pořídilo půl milionu lidí, pochlubili se Valve, kteří zdůraznili, že ho od začátku podporovaly hry DOOM, XCOM 2 či Dark Souls 3.

- Na obalu zářijového NBA 2K17 bude Paul George z Indiana Pacers All-Star:

- Windows 10 se v květnu poprvé staly nejvíce rozšířeným operačním systémem mezi uživateli Steamu se zastoupením 48 procent, zatímco Windows 7 mají 38 procent, Windows 8.1 vlastní 11 procent uživatelů a Windows XP pouhá dvě procenta.

- Ve středu 8. června odhalí Square Enix nové projekty ze světa Deus Ex, vedle nových záběrů z Mankind Divided, vše bude živě vysíláno na Twitch.

- Overwatch hlásí zdržení: slibovaný kompetitivní mód nestíhá na konec června, jak se uvádělo dosud, nýbrž až na půlku července.

- Na evropském PlayStation Store probíhají slevy např. na Uncharted Collection, Far Cry Primal, Just Cause 3, Fallout 4 či Batmana.

- Z The Division, jehož servery jsou dnes pět hodin kvůli údržbě nedostupné, se má stát filmový snímek, kde hlavního hrdinu ztvární Jake Gyllenhaal a zároveň bude producentem.

- Již dostupná zkušební verze Mirrors Edge Catalyst na X1 má 16 GB, ale je možné ji hrát s EA Access pouze šest hodin namísto obvyklých deseti.

- Rocket League už vygenerovalo tržby 110 milionů dolarů: PS4 verze tvoří 42 procent z celkového počtu hráčů (v dubnu 5 milionů aktivních), PC verze 36 procent a pozdější X1 port jen 22 procent.

- Konami na podzim vydají nový Metal Gear Solid poprvé bez Hideo Kojimy, ale bude to něco jiného, než byste čekali: Pachinko aneb něco mezi herním a výherním automatem. Obsaženy budou staré cutscény v novém enginu se známými postavami ze série:

Watch on YouTube

- Program GOG Connect od CD Projektu vám zpřístupní DRM-free verze dříve zakoupených her na Steamu, zatím se to týká jen dvacítky vybraných her, vč. The Witness, Saints Row 2, Zaklínač: Enhanced Edition či Galactic Civilizations 3.

- Šéf amerického řetězce GameStop je velmi spokojen s odbytem Uncharted 4, jinak znovu potvrdil, že na E3 uslyšíme o nových modelech konzolí.

- Nepříliš uvěřitelná spekulace z DigiTimes tvrdí, že Nintendo prý pozdrželo NX do začátku 2017 kvůli implementaci vlastní virtuální reality. NX má kombinovat konzolový zážitek s tím mobilním, když dostanete pěti až sedmi palcový displej, ovladač a joystick pro hraní mobilních her, zároveň to půjde připojit k TV jako tradiční stará konzole.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments