If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 29. března

Obrovské výdělky Blizzardu díky Overwatch a eSport lize, update Civilizace nebo levné DLC k Forza Horizon 3.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Snipeři ve Splatoon 2 dokážou opravdu netušené věci. Podívejte se sami:

- World of Tanks komunitě se podařilo nasbírat 84 tisíc dolarů pro War Child, což je organizace, které podporuje děti ve válečných zónách. Wargaming prodával speciální emblem, z nějž sto procent peněz šlo na podporu War Child.

- theHunter od vývojářů Just Cause přijde také v tomto roce na konzole. Jde o open-world loveckou hru, která je již k dispozici na PC, ale vyjde také na PS4 a Xbox One.

- Valkyria Revolution vyjde v červnu. Nejnovější díl Valkyria série tehdy vyjde v Evropě na PS4, Xbox One a Vita. Konkrétně 30. června. Jde o první západní vydání série od Valkyria Chronicles 2 z roku 2010.

- Overwatch liga od Blizzardu by mohla ve svém prvním roce podle odhadů analytiků vydělat 100 milionů dolarů. Podle některých dokonce i 720 milionů dolarů. Stačí, když se navýší počet týmů z 16 na 32, budou mít 75 tisíc vracejících se diváků sezóny a 12 milionů diváků playoff. Pak se s licencemi, sponzorstvím, lístky a merchendasingem mohou dostat přes 700 milionů dolarů. Uf.

- Civilization 6 dostane update, na který spousta fanoušků velmi nedočkavě čekala. Zejména zmírní následky toho, když se chcete ve hře s někým válčit, i když je to jen v sebeobraně. Kompletní seznam oprav najdete zde.

- Tvůrce legendárního Ecco the Dolphin na svém Twitteru zveřejnil své selfíčko v ústředí Nintenda. Snaží se nám snad něco naznačit?

- Pokud máte Xbox Live Gold, prodává se teď přídavek Blizzard Mountain pro Forza Horizon 3 za pouhých 284 Kč, tedy za poloviční cenu. Všichni fanoušci Forza Horizon 3 říkají, že za tyhle peníze si přídavek rozhodně stojí zato pořídit.

Comments