Skip to main content

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 6. února

Project Shield streamující PC hry, Severní Korea dělající videa z MW3 a proč neměl úspěch Resident Evil?

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Už jste slyšeli o handheldu s názvem Project Shield, který pohání nVidia Tegra 4? Určitě ano a určitě víte, že to bude senzační věc na hraní Android her. Věděli jste ale, že GeForce grafická karta do tohoto zařízení dokáže streamovat hry z PC? Takže si na něm například můžete zahrát třeba Borderlands 2, jak ukazuje toto video?

- Severní Korea ráda vymývá mozky svým obyvatelům propagandistickými videi. Tentokrát vytvořila jedno, ve kterém spící Severokorejec sní o rozbombardovaném New Yorku v plamenech. A hádejte, odkud jsou ty záběry? Samozřejmě, z Modern Warfare 3. Severokorejci...

- Víte, proč neměl poslední Resident Evil podle producenta takový úspěch? Podle jeho slov proto, že v posledních dvou letech vyšlo až příliš mnoho her z této série. Inu, je pravda, že poslední dva roky vyšlo The Mercenaries 3D, Revelations, Operation Raccoon City a Resident Evil 6. To je docela dost.

- Pokud jste nedočkaví a nebojíte se spoilerů, můžete se podívat, jaké achievementy budete moct získat při hraní BioShock: Infinite.

- Spuštění prodeje StarCraft II: Heart of the Swarm bude velkolepá událost a Blizzard se na ni patřičně připravuje. Mají dokonce speciální launchovou stránku se všemi informacemi.

- Spoluzakladatel Id Software, což je ta firma která stojí za Doomem, se rozhodl spustit na Kickstarteru také svůj projekt. Worlds of Wander ale nebude žádná hra. Má jít o platformu s nástroji pro tvorbu her, které Tom Hall tak moc miluje. Potřebuje vybrat 400 tisíc, což je... Docela dost.

- Na PlayStation Vita se chystá vydání hry s názvem Frozen Synapse: Tactics. Pracují na ní stejní lidé, kteří vytvořili LittleBigPlanet pro PS Vita a půjde o tahovou strategii. Zde se můžete podívat i na první obrázek.

- Byl jednou jeden vývojář, který pracoval na karetní hře World of Warcraft ve společnosti s názvem Cryptozoic. Když několik lidí na Twitteru mluvilo o tom, že postava Tiny Tina v Borderlands 2 je rasistická a Gearbox dokonce přislíbil, že ji v příštím updatu udělají méně rasistickou, tento vývojář se do diskuze zapojil. A pak ho z Cryptozoic vyhodili.

- Chcete vidět, které hry mají nejvíc tripové pasáže? Kotaku to ví!

- A jelikož víme, že jste vždycky chtěli hrát Grand Theft Auto 4 jako Angry Bird, nakonec si dáme video ze speciálního modu...

Watch on YouTube

Read this next