Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 9. listopadu

Microsoft vrací peníze za Infinite Warfare, původní Left 4 Dead kampaň nebo nový mód v GTA Online.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Můžete si zahrát nedokončenou kampaň Left 4 Dead. Než hru koupilo Valve, Turtle Rock Studios dělali na své kampani, která byla nakonec zrušena, ale všechno zveřejnili ke stažení.

Watch on YouTube

- Součástí speciální sběratelské edice Mass Effect Andromeda bude také zcela funkční vozítko Nomad na dálkové ovládání.

Watch on YouTube

- Do Grand Theft Auto Online přibudou motorky jako z filmu Tron a také multiplayerový motorkářský mód Deadline. Na video z něj se podívejte zde:

Watch on YouTube

- XCOM 2 už na PC podporuje také gamepady. Hra vyšla nejprve na PC, ale když teď je k dispozici už i na PS4 a Xbox One, podpora gamepadů přichází i na osobní počítače (a XCOM 2 se ovládá gamepadem výborně). Poslední patch opravuje také některé chyby a odemyká kameru ve hře. Ta funguje takhle:

Watch on YouTube

- Hlavní designér Gwent: The Witcher Card, Damien Monnier, odchází z CD Projekt RED. Podle všeho se zdá, že ho nakonec z CD Projektu vyhodili pro nadbytečnost, protože "na Gwent pracuje už spousta dalších designérů".

- Microsoft vám vrátí peníze, pokud jste si koupili Call of Duty Infinite War na Windows Store. Důvodem je to, o čem jsme už psali - multiplayer z verze Windows Store a verze na Steamu je oddělený a Windows Store nemá příliš mnoho hráčů. Podle všeho se může například stát, že v Modern Warfare Remastered jsou v multiplayeru pouze dva hráči?

Read this next