If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 1. prosince

Nová Overwatch mapa, vydání Lego Worlds na konzolích, remaster Darksiders zdarma a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nvidia vydala ovladače s číslem 376.09, které připraví váš počítač na PC verzi Watch Dogs 2. Také je upravený pro War Thunder, kde zprovozňuje Ansel technologii a game ready pro Dead Rising 4 a Steep od Ubisoftu.

- YouTube kanál Man at Arms se tentokrát rozhodl vytvořit Genji's Sword ze hry Overwatch.

- Populární farmovací Stardew Valley míří na Xbox One. Vyjde na této konzoli 14. prosince, jak oznámil vývojář Eric Barone. Nakonec také nevyjde Wii U verze, ale rovnou verze pro Nintendo Switch.

- Oasis mapa do Overwatch je již k dispozici na Public Testing Realm. Podívat se zde můžete na tour:

- Lego Worlds vyjde 24. února na PS4, Xbox One a na Steamu. Na Steam Early Access už je hra od června minulého roku.

- Darksiders Warmastered Edition budete mít na Steamu zdarma, pokud již máte původní Darksiders. Hru navíc můžete zrovna koupit s 80 procentní slevou . Warmastered Edition má lepší renderování, stíny, post-procesing a textury a na konzolích poběží 1080p/60fps.

- Oblivion je již zpětně kompatibilní na Xbox One. Stejně tak Medal of Honor: Airborne, Astropop a Trine 2. Jenom pozor, pokud si budete chtít zahrát Oblivion na Xbox One, ta hra za ty roky už poměrně dost zestárla...

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments