If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 24. listopadu

Zmizení fanouškovských výtvorů z Game Awards, písnička z Red Dead Redemption nebo VR verze NBA 2K.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Fanouškovské projekty AM2R, což je remake Metroid 2 a Pokémon Uranium záhadně zmizely z nominací na nejlepší fanouškovské výtvory na The Game Awards. Zůstaly tam pouze Brutal Doom 64 a Skyrim mod Endreal: The Shards of Order. Zajímavé je, že oba fanouškovské výtvory předělávají něco z Nintenda, které nemá moc rádo, když někdo zasahuje do jejich intelektuálního vlastnictví.

- Dark Souls 3 se dočkal patche na verzi 1.9, která obsahuje spoustu oprav Ashes of Ariandel. Na jejich kompletní seznam se můžete podívat například zde.

- Jak se zdá, kapela Animal Collective vytvořila pro Red Dead Redemption písničku, která nakonec nebyla ve hře použita. Nedávno ji tedy zveřejnili na YouTube a můžete si ji poslechnout.

- Survival hra Conan Exiles bude mít early access na PC 31. ledna 2017 a na Xbox One Game Preview přijde na jaře 2017.

- Jak to vypadá, když Conan O'Brien zkouší virtuální realitu s HTC Vive. Jako všechno co dělá Conan O'Brien. Extrémně zábavně.

- Lidé stojící za Resident Evil filmy se očividně rozhodli, že příště zfilmují sérii Monster Hunter. Už dokonce existuje i scénář a film by měl stát více než 50 milionů dolarů, tedy podobně jako filmy ze série Resident Evil.

- Josh Holmes koncem listopadu opustí 343 Industries a bude pracovat jako nezávislý herní vývojář. Studio opouští po více než 7 letech. Nahrazuje ho Chris Lee, který byl produkčním u Halo 4 a Halo 5.

- Jak se zdá, NBA 2KVR Experience bude jen souborem miniher sponzorovaných Gatorade, ale pořád za něj budete muset zaplatit reálné peníze. Zato bude NBA 2KVR Experience k dispozici pro PlayStation VR, HTC Vive i Samsung Gear VR.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments