If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 12. července

System Shock remake vznikne, požadavky No Man's Sky, Fallout Shelter na PC a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Remake System Shocku od Nightdive byl úspěšně crowdfundován na Kickstarteru. Popravdě se ale očekávalo, že k tomu dojde mnohem dříve než v polovině kampaně.

- Vývojáři Just Cause 3 zaměstnali fanouška, který stojí za multiplayerovým modem. Připojí se ke švédskému studiu Avalanche a bude pracovat na současných i budoucích titulech.

- Pokémon GO v budoucích updatech umožní obchodování jednotlivých Pokémonů mezi hráči. Kromě toho jsou plánovány i žebříčky a další věci. Spousta hráčů by ale byla raději, kdyby se konečně posílily servery a hra vyšla oficiálně i v dalších regionech, v četně ČR.

- Celá hra No Man's Sky má velmi překvapivě pouhých 6 GB dat. Steam říká, že na instalaci potřebujete 10 GB dat a Core i3 procesor, 8 GB operační paměti a grafickou kartu alespoň GTX 480.

- Microsoft se omluvil za to, že změnili tvrzení, že všechny Xbox One hry budou také na PC. Došlo k omylu a celou dobu mysleli pouze ty, které představili na E3. Takže ne, žádné Halo 6 na PC nebude.

- Tento týden vyjde Fallout Shelter také na PC. Vyjde spolu s updatem 1.6, kde je nový bojový systém a možnost posílat lidi na questy.

- Chcete vědět, jaké jsou nejčastější důvody lidí, kteří chtějí vrátit peníze za nějakou hru na Steamu?

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments