If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 22. března

Borderlands 3, GoG slevy, nová hra od tvůrců Castlevania, růst Telltale, update The Division...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- DLC Automatron pro Fallout 4 se na evropském PSN zpřístupnilo o půlnoci na dnešek, v USA to bude o něco později.

- Borderlands 3 je dle údajného uniklého emailu od 2K v plné produkci, má vyjít nejpozději na podzim 2017 a přinést přizpůsobitelné zbraně, nový systém lootování a další novinky, které se Gearbox naučil z The Pre-Sequel.

- Někdy během dneška se má objevit update 1.02 pro The Division, seznam změn a oprav.

- NightCry, duchovní nástupce ClockTower zafinancovaný podporovateli, vyjde pro PC 29. března.

Cover image for YouTube videoNightCry Launch Trailer

- Vypukla Insomnia Sale na GOG, která funguje na principu omezeného počtu prodávaných her a postupného odemykání dalších slev, jakmile se ta jedna vyprodá. A pokud si pořídíte deset her, jedenáctou máte zdarma.

- Ředitel The Division překvapivě přeběhl z UbiSoftu do IO Interactive, aby byl šéfem hratelnosti Hitmana, na němž jinak nyní dělá 170 lidí z 25 zemí. Kecat jim bude hlavně do designu, herního světa a online funkcí.

- Připomínáme, že České hry tuto středu od 18:30 pořádají další setkání herních vývojářů #GameDevHub v Praze, hostem bude Jindra Rohlík.

- Tvůrci Castlevania: Lords of Shadow ze studia MercurySteam chystají na 15. dubna oznámení nové AAA hry, patrně něco úplně čerstvého, zatím z ní máme dva artworky:

- Oblivion oslavil desáté narozeniny, gratulujeme.

- Studio Telltale se rozrostlo z původních 70 (během první řady The Walking Dead) už na 350 zaměstnanců a je schopno naplno dělat na čtyřech projektech naráz. Díky tomu slibuje, že už bude vydávat epizody včas.

- Další tři hry mají pro zpětnou kompatibilitu na Xbox One: Assassins Creed, Dark Void a GRID 2.

- Capcom sonduje, zda by byl zájem o Mega Man 11 či jiná pokračování klasických sérií typu X, Zero, Legends, Battle Network, ZX či Star Force.

- Tým střihačů a šoumenů stojící za zavřenými GameTrailers startuje nový projekt EasyAllies a na Patreonu sehnal za pouhý den pravidelné příspěvky na provoz 20 tisíc dolarů měsíčně.

- Halo 5 dostane mód Warzone Firefight, v němž tým osmi lidí spolupracuje na postupně čím dál těžších dynamických úkolech.

Cover image for YouTube videoWarzone Firefight Gameplay Trailer - Halo 5: Guardians

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments