Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Domácí re-edice Zaklínače 1 a 2 s bonusovým obsahem venku

+ vizualizace.

Stýská se vám po starých dobrých časech, stali jste se nedobrovolnými vězni a máte slabost pro nejklasičtější klasiku a krabicová balení her? Pak pro vás máme dobrou zprávu - starý dobrý Geralt je zpět a rozhodně se nevrací s prázdnýma rukama. Do svého zaklínačského vaku si tentokrát nezabalil jen uťaté hlavy příšer, nějaký ten lektvar a teplé spodní prádlo, ale i speciální fyzický bonus, kterým jsou 3 pohlednice s úžasnými artworky.

Vsuvka pro vizuální generaci - pohlednice jsou obrázky, které lze ze zadní strany nadepsat adresou a textem (pokud jste hodně vizuální a s psaním vám to moc nejde, můžete i kreslit obrázky, ale u adresy nezaručujeme výsledek) a opatřit známkou, což je malý obrázek v hodnotě 26 Kč. Byly doby, kdy obrázek stával 50 halířů, halíř je ... no to už necháme na jindy... a hodit do poštovní schránky, což je oranžová kraksna většinou někde na rohu ulice. Při troše štěstí se pak pohlednice zmocní Česká pošta a za několik dnů se pohled objeví u adresáta v takové té hranaté krabici na reklamní letáky.

Pohlednice si můžete nechat, nebo je poslat a překvapit tak někoho, kdo pohled nikdy nedostal, nebo si ho pamatuje ještě z dob, kdy mu bylo asi tak 5, nebo má prostě jen rád Zaklínače. Kromě pohlednic najdete v balení i hru a aktivační klíč na Gog, se kterým si můžete vytvořit záložní kopii hry.

Zaklínač Rozšířená edice pro PC vychází už tento týden a v prodeji bude za 149 Kč. Zaklínač 2: Vrahové králů Rozšířená edice pro PC bude v prodeji za 299 Kč. Součástí obou balení jsou 3 bonusové pohlednice, uvedl distributor Comgad.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
See 1 more

Zaklínaè

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments