If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dragon Age 2: Exalted March nebude, dělá se na trojce

Potvrdilo to samotné BioWare.

BioWare prozradilo, že celý tým přesunulo a "soustředí se na budoucnost". Čímž vlastně potvrdili, že už další DLC k Dragon Age 2 nevzniknou a začíná se pracovat na trojce.

Producent Mark Darrah na Twitteru potvrdil, že plánovaný velký přídavek s názvem Exalted March k Dragon Age 2 byl zrušen a tým se soustředí "na další příležitosti Dragon Age", což je očividně kódové označení pro Dragon Age 3.

Společnost také dala na oficiální diskusní fórum velké prohlášení, ve kterém soustředění se na další díl v sérii potvrdili. Ačkoli v něm Darrah příliš neprozradil, naznačil, že se nechávají inspirovat tím nejlepším z obou předchozích dílů.

"Poslední rok jsme strávili hodně času vracením se do starého BioWare trezoru našich her, jejich analýzou a sledujeme nové možnosti, které nám herní byznys umožňuje." Také říkají, že chtějí slyšet názory fanoušků na to, jakým směrem by se měla série Dragon Age ubírat.

Mark Darrah sice nikde název "Dragon Age 3" nezmiňuje, ale minulý rok BioWare sháněl v inzerátech lidi, kteří měli na Dragon Age 3 pracovat.

A co se týče těch "nových možností, které nám herní byznys umožňuje", spekuluje se, že by mohlo jít o MMO Dragon Age nebo o multiplayer v Dragon Age 3. Ostatně, když vycházel Dragon Age 2, Mike Laidlaw Eurogameru v rozhovoru řekl, že multiplayer by v této sérii "absolutně fungoval". V listopadu pak zdroj z Kotaku tvrdil, že Dragon Age 3 by měl mít multiplayerovou arénu, ve které byste se mohli utkávat v kooperaci s dalšími monstry, ale i hráči mezi sebou.

Dragon Age 2 - startovní trailer
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments