Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dragon Ball Fighterz k dispozici, jak to je s upgrady?

Bojová hra pro současné konzole.

DRAGON BALL FIGHTERZ, bojová hra DRAGON BALL vyvinutá společností Arc System Works, je nyní k dispozici pro PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Nové verze přinášejí vizuální vylepšení hry a přidávají kód pro online hraní.

Tyto verze jsou k dispozici již nyní, přičemž pro hráče, kteří vlastní verze pro PlayStation 4 a Xbox One, jsou k dispozici bezplatné upgrady, které využívají sílu těchto platforem a přinášejí ještě úchvatnější vizuální efekty v Unreal Engine s neuvěřitelnou odezvou na vstupy hráče. Hráči na PlayStation 5, Xboxu řady X|S a PC se navíc dočkají plynulejšího online hraní díky integraci zpětného kódu, který přináší vyšší výkon v online zápasech.

Hráči mohou přejít z PlayStation 4 na PlayStation 5 prostřednictvím obchodu PlayStation Store digitálně nebo vložením své fyzické kopie disku do PlayStation®. Pro upgrade z Xbox One na verzi Xbox Series X|S musí hráči vložit svou fyzickou diskovou kopii Xbox One do konzole Xbox Series a na titulní obrazovce vybrat možnost "Upgrade to Xbox Series X|S".

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dragon Ball Fighters

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments