If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Drobky o Tales from Borderlands

O odlišnostech postav a propojení se zbytkem série.

Pár hodin po prvních screenshotech přišel producent Adam Sarasohn z Telltale Games s pár doplňujícími detaily o adventuře Tales from Borderlands založené na světě slavné sci-fi série od Gearboxu.

Budete ji hrát z dvou odlišných perspektiv: za Rhys pracujícího pro společnost Hyperion, které je oddaný a plný ambicí, jenže ty byly náhle vykolejeny. A pak za Fionu, což je rychle mluvící umělkyně, která na Pandoře podvedla skoro úplně každého.

Každá z těchto dvou postav má úplně rozdílný pohled na události, které je svedly dohromady. Jedinou cestou k dopátrání se pravdy bude zůstat věrný svému přesvědčení a dělat vlastní rozhodnutí.

Na vašich volbách zde bude stejně jako v The Walking Dead hodně záležet a pomohou vytvořit vaši vlastní verzi příběhu napříč všemi epizodami. Ano, i Tales from Borderlands bude vycházet po epizodách, které se mohou koupit všechny v rámci Season Passu.

Zajímavé jinak je, že předměty, které naleznete v Tales, vám budou dostupné i v jiných částech série Borderlands, což zní jako nějaké propojení s chystaným polopokračováním Pre-Sequel. Pokud ale hrajete Borderlands jen kvůli střílení, prý tato hra nebude pro vás, což zase trochu působí jako absence akčních miniher.

Jelikož o datu vydání se dnes nemluvilo, patrně stále platí ten podzim pro úvodní epizodu, např. pro PS3 (tag pro PS4 hry na oficiálním PlayStation blogu dnes kupodivu chybí).

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles