If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tales from the Borderlands už i do kapsy

Poslední port stojí málo.

Po opětovném vydání na konzolích a PC minulý měsíc nyní domácí distributor Cenega Czech oznámil, že tato hra dorazila i na Nintendo Switch.

Hráči si jí mohou po omezenou dobu koupit za speciální cenu 527 Kč. Podívejte se na aktualizovaný trailer ke hře:

Původní epizody vycházely od listopadu 2014 do října 2015 a příběh se odehrává mezi událostmi Borderlands 2 a Borderlands 3. Zažijte tento milovaný příběh z pohledu protagonistů, kteří jsou uvrženi do nepravděpodobného partnerství, když se snaží získat hromadu peněz, o nich věří, že jsou jejich.

Fiona je umělkyně na plný úvazek, která se snaží získat jmění prodejem falešného klíče do trezoru. Rhys - kterého možná znáte z Borderlands 3 jako generálního ředitele společnosti Atlas Corporation - je ambiciózní zaměstnanec Hyperionu, který zbožňuje nedávno zesnulého Handsome Jacka a hledá trh s Vault Key. Dohoda, kterou uzavírají, se zhoršuje způsoby, které se mohu stát jen v Borderlands a může způsobit chaos. Jak se zbytek příběhu odehraje, záleží jen na vás, podle toho, jak se budete rozhodovat během napjatých situací a rozhovorů se známými postavami jako je Moxxi, Zer0, Marcus a Claptrap.

Comments