Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tales from the Borderlands už i do kapsy

Poslední port stojí málo.

Po opětovném vydání na konzolích a PC minulý měsíc nyní domácí distributor Cenega Czech oznámil, že tato hra dorazila i na Nintendo Switch.

Hráči si jí mohou po omezenou dobu koupit za speciální cenu 527 Kč. Podívejte se na aktualizovaný trailer ke hře:

Watch on YouTube

Původní epizody vycházely od listopadu 2014 do října 2015 a příběh se odehrává mezi událostmi Borderlands 2 a Borderlands 3. Zažijte tento milovaný příběh z pohledu protagonistů, kteří jsou uvrženi do nepravděpodobného partnerství, když se snaží získat hromadu peněz, o nich věří, že jsou jejich.

Fiona je umělkyně na plný úvazek, která se snaží získat jmění prodejem falešného klíče do trezoru. Rhys - kterého možná znáte z Borderlands 3 jako generálního ředitele společnosti Atlas Corporation - je ambiciózní zaměstnanec Hyperionu, který zbožňuje nedávno zesnulého Handsome Jacka a hledá trh s Vault Key. Dohoda, kterou uzavírají, se zhoršuje způsoby, které se mohu stát jen v Borderlands a může způsobit chaos. Jak se zbytek příběhu odehraje, záleží jen na vás, podle toho, jak se budete rozhodovat během napjatých situací a rozhovorů se známými postavami jako je Moxxi, Zer0, Marcus a Claptrap.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Tales from the Borderlands

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Mac

About the Author

Redakce

Contributor

Comments