If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhé DLC do Two Point Campus již příští týden

School Spirits.

Two Point Campus se zbavuje ektoplazmy pro svůj nejnovější kurz. Two Point Studios Limited a SEGA Europe Limited s hrdostí odhalují rozšíření s názvem School Spirits, které je již druhé DLC pro oblíbenou univerzitní manažerskou hru. Rozšíření bude k dispozici od 15. března pro všechny platformy.

Studenti se vydají na panství Lifeless Estate, kde obvyklé strašidelné ticho přerušil problém s paranormálními jevy. Dědička panství je sice už dávno mrtvá, ale stále nabízí dva nové živé kurzy a vy se setkáte s novými duchařskými archetypy studentů a spoustou strašidelně nových předmětů, které vám pomohou dát vašemu kampusu nový život - po životě.

Studenti však nebudou jediní, kdo bude ve vyhánění excelovat. V zbrusu nové exkluzivní úrovni se setkáte s výzvou všechny tyto přízračné pohromy "vymést" z kampusu. Takže se chopte svého věrného Ghost-Dustera a bojujte po celý školní rok, abyste udrželi svůj kampus bez duchů a pochytali jich co nejvíce! Těmto lidem bychom měli platit víc.

Na hráče čeká spousta zábavných a fantastických předmětů a musí svým studentům a učitelům poskytnout vše, co potřebují, aby se jim v akademickém roce dařilo a přežili. Hráči si mohou. Hráči, kteří si zakoupí nové DLC ode dne uvedení na trh, získají 10% slevu pro Early Adopters až do 21. března pro PC, PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments