If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předčasný návrat do školy v Two Point Campus, startovní trailer a krabicovka s bonusy

Vyjde již začátkem týdne.

Začátek školního roku je skoro tady, pojďte to oslavit a uspořádejte nejdivočejší párty v sudech s mlékem v historii Two Point County! Pokud s vámi mlékař nesouhlasí nevadí, máme pro vás zbrusu novou ukázku na oslavu uvedení Two Point Campus, který vyjde již 9. srpna.

Až hra vyjde Two Point Campus na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch, můžete se stát šampiónem vysokoškolské párty. Pokud toužíte po fyzické kopii, podívejte se na speciální edici Enrollment Edition, která přichází s úžasnou skládací mapou kampusu, stylovým univerzitním prospektem a exkluzivním balením. Hru si můžete předobjednat u vybraných partnerů a získat úžasné herní předměty pro Two Point Campus a Two Point Hospital:

Ve hře Two Point Campus můžete uspořádat své vlastní večírky, doplněné laserovými světly, přetékajícími poháry a několika zabijáckými melodiemi, díky nimž budou vaši studenti spokojení – nebo alespoň rozptýlení. A pokud vám typický studentský život nestačí, jako správce svého vlastního kampusu máte možnost naplánovat živé koncerty skutečných kapel jako Helium Baboon, Alchemical Friendship nebo Boogie Knights.

Možná byste to chtěli vzít trochu pomaleji? Doufejme, že ne příliš pomalu, protože místní Speed-Walking Club hledá nové rekruty. Kluby jsou dokonalým způsobem, jak se vyhnout přemýšlení o studiu, ať už jde o procházky po kampusu, skórování v přednášce v klubu Power-Napping Club nebo o zahradničení v klubu Nature. Vnímejte zemi pod svýma nohama, slunce na tváři a vítr... ať už ho cítíte kdekoli.

Two Point Campus je okouzlující simulátor univerzitního managementu, který vám umožní žít své sny o provozování vlastního prostředí kampusu – doplněné divokými a bláznivými kurzy, jako je kouzelnictví, škola rytířů zabíjejících draky nebo přísně tajná špionážní škola.

Čerstvý startovní trailer:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Two Point Campus

PS4, PS5, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments