If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halloweenská událost do Two Point Campus

Přidává nové věci.

Two Point Studios se nedávno zviditelnili vzdělávacím simulátorem Two Point Campus.

Nová událost do hry je k dispozici od 20. října do 1. listopadu jako bezplatná aktualizace pro všechny hráče na všech formátech* a zahrnuje také spoustu obsahu, který bude trvale uchován i po skončení halloweenu, jako jsou nové předměty, vyměnitelné kostýmy a nové výzvy, které musíte dokončit, zatímco budete uhýbat nemrtvým.

Přidejte trochu dýňového koření do svého kampusu se sadou nových děsivých předmětů, které můžete ozdobit ďábelským způsobem. Místní rozhlasová stanice Two Point Campus byla také převzata několika strašidelnými novými melodiemi. Chcete Haloween oslavit stylově? Oblečte si jeden z nových oděvů, které mají studenti a zaměstnanci k dispozici. Přiznejte se, že vidět vlkodlaka, mumii nebo zombie, jak chodí po chodbák kampusu, by nebylo to nejpodivnější, co jste kdy v Two Point County viděli.

Halloweenská aktualizace Two Point Campus završuje nové přírůstky a přidává také vzrušující nový režim Challenge, kde můžete znovu navštívit některé ze svých oblíbených úrovní Campusu a zažít zcela nové zkoušky a utrpení. Vydejte se na Siege v Noblestead, kde spojíte své síly s lordem Blaggardem, abyste ochránili svůj kampus před stonajícím davem bezduchých a žluklých (zombie, ne studentů), nebo se postavte Nefarii Munchové, která převzala Spiffinmoore a proměnila studenty v dýně.

Two Point Campus je okouzlující simulátor univerzitního managementu, který vám umožní prožít si svůj sen o provozování vlastního prostředí kampusu – doplněné divokými a bláznivými kurzy, jako je kouzelnictví, rytířská škola zabíjení draků nebo přísně tajná špionážní škola. Two Point Campus je k dispozici na PC, konzolích.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Two Point Campus

PS4, PS5, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments