If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dungeon crawler Undernauts: Labyrinth of Yomi u nás bude v krabicovce

Už za pár dnů.

Tokio, 1979. Je tomu už několik desetiletí, co se ze země náhle vynořil obrovský, tajemný objekt a město zaplavila vlna dobrodruhů toužících vydělat nezměrné bohatství drancováním vzácných surovin v jeho hlubinách. Intenzita těžební činnosti v průběhu let polevila, do dosud nedotčené oblasti objektu se nicméně právě vydává čerstvě složená, nezkušená skupina podzemních průzkumníků malé těžební společnosti Cassandra. Nejsou ale jediní, kdo se tímto labyrintem jeskyní pohybuje…

  • Staňte se „undernautem“ – odvážným podzemním dobrodruhem pročesávajícím hlubiny obrovského, nestvůrami zamořeného labyrintu při pátrání po drahocenných surovinách.
  • Sestavte šestičlennou skupinu průzkumníků, pohybem po čtvercích nalezněte cestu mnoha patry smrtelně nebezpečného podzemí, svádějte napínavé souboje s nevšedními nepřáteli, zvyšujte svou úroveň a rozplétejte originální herní příběh.
  • Kochejte se unikátním grafickým zpracováním a setkejte se s řadou poutavých postav.
  • S pomocí mocných dovedností a kouzelných předmětů se probijte hordami protivníků a vytvářejte magické dveře, žebříky a mosty, které vám umožní uniknout z labyrintu a vrátit se zpět na povrch živí a zdraví.

First-person dungeon crawler Undernauts: Labyrinth of Yomi vychází krabicově 9. září 2022 pro herní konzoli PlayStation 5, oznámil tento týden distributor HYPE.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments