Skip to main content

Dvě EA Originals hry - It Takes Two od tvůrce A Way Out a dále Lost in Random

+ Switch port Apex Legends, důraz na cross-play, další hry na Steamu.

Od trochu nekonvenčního filmaře a herního designéra Josefa Farese a studia Hazelight (A Way Out, Brothers), který se snaží posunovat hranice, pochází čerstvě odhalená hra It Takes Two.

Bude to opět inovativní co-op dobrodružství, prý s unikátně pestrou hratelností a emocionálním vyprávěním příběhu. Prý jste ještě nic takového nikdy nehráli, ani to nebude mít konec.

Rodiče dívky v malém domě se rozvádí a jelikož s tím nic nezmůže, vytvoří si aspoň dvě malé panenky rodičů ze dřeva a jílu. Ty vzápětí ožijí a ve hře je budete ovládat, i jejich emoce, na čemž budou postaveny některé levely. Má jít o jakési sladění hratelnosti a vyprávění. Venku 2021.

Watch on YouTube

Další představenou EA Originals hrou je velmi zajímavě vypadající Lost in Random (též 2021) od švédského indie studia Zoink Games. S bohatým vizuálním vyprávěním v podivném gotickém světě jak od Tima Burtona.

Hrát zde budete za dívku s velkým srdcem, která se vypraví na nebezpečnou cestu a potká společníka, který dokáže měnit věci.

Watch on YouTube

EA jinak na EA PLAY 2020 oznámili, že na Steam ode dneška přináší několik dalších her: Titanfall 2, A Way Out, The Sims 4, Dead Space 2 či Apex Legends.

Zásadní novinkou je, že na podzim bude Apex Legends podporovat cross-play mezi všemi verzemi (Origin, Steam, Xbox, PS4, Switch - což je nově slíbený port). Důraz EA na crossplay je patrný i u jiných her - např. Need for Speed Heat či Rocket Arena. V příštích měsících také uvedou sedm dalších konverzí svých titulů pro Switch.

Read this next