Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dvojice xboxových bezdrátových ovladačů Deep Pink a Stellar Shift Special Edition

Představení toho, co už dorazilo i k nám.

Xbox v minulých dnech doplnil svou nabídku bezdrátových ovladačů Xbox o dva nové kousky s nepřehlédnutelným designem.

Bezdrátový ovladač Deep Pink zaujme především svým výrazným pastelově růžovým zbarvením horního krytu, páček a tlačítek vhodně doplněných černými spouštěmi a předními tlačítky a bílou spodní částí. Nejnovějším přírůstkem do rodiny speciální edice ovladačů Shift je pak bezdrátový ovladač Stellar Shift Special Edition. Série Shift debutovala modely Aqua Shift, inspirovaným hlubinami oceánu, a Lunar Shift, zachycujícím krásu záře měsíce, které teď doplňuje Stellar Shift. Ten vyniká výraznými barevnými přechody mezi modrou a fialovou a navozuje tak hypnotizující dojem z pohledu do vesmíru. Každý ovladač má navíc unikátní spirálovitý vzor na rukojetích.

Oba ovladače disponují texturovanými povrchy spouští, předních tlačítek a zadního krytu, které umožňují lepší držení. Vedle toho mají hybridní D-pad a vyhrazené tlačítko Sdílet, s nímž můžete bezproblémově zachytit a sdílet obsah, jako jsou například klipy a snímky obrazovky, prostřednictvím aplikace Xbox Accessories. V ní si také můžete vytvořit vlastní profily ovladače a přemapovat tlačítka podle svých představ. Díky 3,5mm konektoru můžete připojit jakákoli oblíbená sluchátka a díky technologii Bluetooth také užít bezdrátové hraní i na počítači a mobilních zařízeních.

Jednou ze speciálních funkcí bezdrátového ovladače Xbox – Stellar Shift je jedinečné dynamické pozadí se sytě fialovým a modrým vířivým designem, které se odemkne po jeho připojení ke konzoli Xbox Series X|S. Dynamická pozadí jsou animované doplňky, které oživují domovskou obrazovku Xboxu. Přístup k této funkci najdete v aplikaci Nastavení na záložce Obecné, kde po zvolení možnosti Přizpůsobení kliknete na tlačítko Moje pozadí. Zde uvidíte nabídku všech dynamických pozadí k dalšímu přizpůsobení vašeho zážitku z konzole Xbox.

Bezdrátové ovladače Xbox – Deep Pink a Xbox – Stellar Shift Special Edition jsou v prodeji na vybraných trzích s podporou Xboxu za odhadovanou maloobchodní cenu 1599 Kč, respektive 1699 Kč.

Read this next