Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dynamická vesmírná střílečka je v prodeji už i u nás

Dokážete zlikvidovat Kruh v Chorus?

Vstupte do temného nového světa a prozkoumejte epické lokace ve vysoce očekávané hře Chorus, která v těchto dnech vychází i u nás. Domácím distributorem je Comgad, který uvedl na trh verze pro PC, PS4, PS5 a Xbox One/Xbox Series X.

Ve hře Chorus vzali vývojáři z FISHLABS nostalgické vyznění klasických vesmírných stříleček a mistrovsky je zkombinovali se současným pojetím, aby ducha těchto her rozvinuli.

Chorus sleduje špičkovou pilotku Naru a její myslící loď Forsaken na strhující cestě za vykoupením, která obratně vyvažuje spektákl vesmírného průzkumu s frenetickou a dynamickou akcí. Užijte si úžasné kosmické vyhlídky i těsné křišťálové tunely, zatímco budete bojovat, abyste osvobodili galaxii z tenat záhadného kultu jménem Kruh.

Kruhu vládne Velký prorok, ale o této tajuplné postavě se toho moc neví. Pod jeho velením byly Nara a Forsaken zodpovědné za četná velká vítězství kultu i za ohavnosti, které spáchaly jejich jménem, aby ovládly galaxii. Nara, kdysi nejnebezpečnější válečnice Kruhu, je nyní jeho úhlavním nepřítelem.

Tento podmanivý příběh podporuje strhující hratelnost. Létání ve Forsaken je vzrušující a hráči budou nadšeně používat zbraně, schopnosti i aerobatické schopnosti této lodi během bitek v nulové gravitaci. Startovní trailer:

Watch on YouTube

Co na vás čeká (oficiální popisek):

• Strhující zážitek pro jednoho hráče

• Dynamická frenetická akce, která rozvíjí ducha klasických vesmírných stříleček

• Hrajte jako dvojí protagonista Nara a její myslící počítačová společnice a hvězdná stíhačka Forsaken na osobní cestě za vykoupením

• Bojujte za sjednocení sil odporu proti Kruhu a jeho zlověstnému vůdci Velkému prorokovi

• Čelte hordám nepřátelských hvězdných stíhaček, titánských bitevních lodí a neznámých entit z Prázdnoty

• Zabírejte, vylepšujte a používejte ničivé zbraně a schopnosti v leteckých soubojích v nulové gravitaci

• Prozkoumejte temný nový sci-fi svět plný záhad a konfliktu

• Užijte si nádhernou sci-fi grafiku nové generace ve 4K, od kosmických vyhlídek po rozsáhlé vesmírné stanice

• Hra byla vyvinuta tak, aby využila hardware 9. generace a vymoženosti jako: rozlišení 4K při 60 FPS, pokročilé ničení nepřátelských lodí, kvalitnější volumetrika a bohatší efekty prostředí

Read this next