If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

E3 se ve 2023 vrátí v plné síle, zorganizuje ho vydavatel Eurogameru

Otěže převezme ReedPop

Mělo by to zajistit konec stížností na to, jak to jde poslední dobou s veletrhem z kopce, což bylo zčásti kvůli koronaviru, takže se akce tři roky v Los Angeles fyzicky nekonala a přesunula jen do formy živých vysílání přes internet.

Dnes odpoledne bylo oficiálně oznámeno, že organizaci E3 v roce 2023 převezme ReedPop. Tedy specializovaná společnost, která stojí za úspěšnými živými akcemi jako PAX, EGX, Star Wars Celebration a Comic-Con v New Yorku. Vedle toho je vydavatelem sítě Eurogamer, Gamesindustry či VG247.

Lance Fensterman, prezident ReedPop, k tomu uvedl, že E3 2023 přivítá zpět vydavatele, vývojáře, novináře, tvůrce obsahu, výrobce, kupující a další, kteří své produkty vystaví přímo na místě.

Naslouchat se bude ohlasům od herní komunity, takže na akci bude vše, co vždy fungovalo, zatímco věci, které se nedařily, budou změněny.

"Je pro nás v ReedPop ohromná pocta a privilegium převzít odpovědnost za E3 ve 2023. S podporou ESA hodláme uspořádat špičkovou světovou akci, která bude sloužit globálnímu hernímu průmyslu novými a širšími cestami, než jsme dosud dělali na našich akcích a webech".

E3 2023 chce být novým benchmarkem pro podobné akce, doplnil Kyle Marsden-Kish, VP Gamingu, který bude řídit nově vzniklý E3 tým ve firmě.

Cílem je vzít pod jednu střechu vše, co se děje během E3 týdne, včetně PC Gamer Show, Summer Game Festu od Geoffa Keighleyho a dalších vysílání. Přemýšlí se o nabídkách pro firmy, které nemají zájem být přítomny ve formě velkých stánků a expozic. Snem je, aby se z E3 stala oslava a nikoli bojiště.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments