Skip to main content

Epic teď dává více plných her zdarma a častěji

Nyní Limbo, brzy další dva hity.

Tim Sweeney přitvrdil. Přestože se veřejné mínění pomalu začíná obracet na stranu Epic Games Store, zejména díky vysvětlování od samotných vývojářů, kterak jim pomáhá, že se s nimi Epic charitativně dělí o ohromné zisky z Fortnite, potřebuje ještě přesvědčit ty zbylé nevěřící Tomáše, kteří pokračují v nenávistných komentářích kvůli četným exkluzivitám obchodu.

A jak lépe toho docílit, než jim dát něco úplně zdarma? To v Epicu samozřejmě dobře vědí a tuto aktivitu přes letní prázdniny ještě zintenzivnili.

Namísto dosavadního poskytování jedné plné hry bezplatně ke stažení každé dva týdny se zdá, že aktuálně mění tempo na rozdávání hned dvou her naráz co týden.

Pouze do tohoto čtvrtka 25. července tak máte čas na download Limbo, oceňované nezávislé 2D plošinovky v monochromatickém stylu. Pak bude vystřídána hned dvěma dalšími plnými hrami:

Podle této stránky půjde o This War of Mine, depresivní strategii od tvůrců Frostpunk, a pak o vychvalovaný Moonlighter z loňského jara. Obě hry si můžete přidat do své knihovny na Epic Games Store od 25. července do 1. srpna a pak vám tam zůstanou navždy.

Watch on YouTube

Read this next