Skip to main content

Česká hra Ylands se mění z předběžného přístupu na Free-2-Play

Update Yncoming přiblížen.

Hra Ylands od českého studia Bohemia Interactive přináší v nově vydané verzi 1.0 (Yncoming) kompletní sadu kreativních nástrojů pro hráče bez rozdílu věku.

Staví na základech z Early Access a doplňuje jádro hry mnoha funkcemi a rozšířeními, která přinesou stovky hodin zábavy stávajícím i novým hráčům.

Trailer k novému updatu Ylands 1.0 naleznete zde:

Watch on YouTube

Přináší následující důležité změny:

FREE TO PLAY: Ylands si nyní může zdarma stáhnout, nainstalovat a hrát kdokoliv a kdekoliv. V zabudovaném Workshopu získají hráči přístup k nekonečnému množství her a kreací.

EXPLORATION: „Explore mode" je nyní nové samostatné rozšíření, které je zdarma pro všechny, kdo si hru zakoupili v předběžném přístupu.

YLANDS MOBILE: Kapesní verze Ylands je od základů navržena pro podporu a hraní na mobilních zařízeních. Velká část her je sdílena mezi stolními a mobilními verzemi, a tak nabízí propojení napříč platformami.

Ylands je primárně tvůrčí platforma, kterou bude studio Bohemia Interactive podporovat po mnoho dalších let. Pro platformu je důležité být k dispozici co největšímu počtu hráčů a tvůrců. Na základě toho byla změna formátu na Free-to-Play dalším logickým krokem, jak tohoto cíle dosáhnout. Odstraněním vstupní bariéry a umožněním komukoliv zpeněžit své výtvory, vytváří nový update cestu k úspěšné a dlouhé budoucnosti Ylands.

Vlastnosti Ylands Yncoming:

  • do Playlands byly přidány nové mini hry, které zdvojnásobení počtu dostupného obsahu.
  • přibyly denní / týdenní questy
  • vylepšen byl crafting a budování
  • do Exploration módu byly přidány měřítka obtížnosti a herního postupu
  • přibyly nové režimy kamer v editoru: vytváření 2D „plošinovkových" prvků a her z ptačí perspektivy
  • nové možnosti v editoru: instruktážní zprávy, nástroje pro testování výkonu a další
  • nové kostýmy, mazlíčci, obsah z moderní éra, divoká zvířata a další
  • zdokonalení mnoha herních funkcí

Read this next