Skip to main content

České dva trailery na FIFA 18

+ novinky v Madden a NBA Live.

Je příjemné vidět, že náš trh stojí firmě jako EA za to, aby pro něj vytvořila speciální verze E3 trailerů jejich nejprodávanější hry, čímž nemyslíme jen jeho opatření titulky, nýbrž počeštění veškerých sloganů přímo ve videu. Počínaje FIFA 18 (Alza.cz), k jejímž novinkám se brzy podrobněji vrátíme...

Watch on YouTube

...včetně příběhového režimu The Journey: Hunterův návrat, oficiálně popisovaného takto: "Po veleúspěšné první sezóně v Premier League celý svět nemluví o nikom jiném než o Alexi Hunterovi. Nyní je připraven na druhou sezónu a kolují zvěsti, že je na odchodu. Přestupové období začíná 1. července. Kam povedou jeho kroky, rozhodnete 29. září 2017".

Watch on YouTube

Příběhový režim nabídne nově také americký fotbal Madden NFL 18, který prý naplno využije výkon a schopnosti Xbox One Scorpio, takže dle tvrzení výrobce má mít i díky přechodu na Frostbite engine "nejdetailnější prostředí, co jste kdy na konzoli viděli". Debutový trailer, už logicky v angličtině:

Watch on YouTube

Vedle těchto dvou sportovních velikánů se vzadu nesměle krčí navrátivší se basketbal NBA Live 18. EA prý strávili dva roky vylaďováním hratelnosti a vymýšlením nových způsobů hraní. Vše se prý bude točit kolem vás ("The One"), ať už hrajete NBA nebo jen na ulici, budete si postupně získávat respekt, postavíte se legendám košíkové a vyděláte si na novou výbavu. O pokroku ve hře a zda bude schopna soupeřit s NBA2K18 vás bude chtít přesvědčit demo, které je slíbeno na srpen - zde E3 trailer:

Watch on YouTube

Read this next