Skip to main content

Evil Dead: The Game u nás krabicově uvede HYPE

I s bonusy.

Domácí vydavatelská společnost HYPE oznámila, že na náš trh přinese Evil Dead: The Game ve stejné době, kdy dorazí do zbytku světa.

Third-person multiplayerová akční hra vyleze krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One 13. května 2022.

První várka fyzické edice obsahuje dva bonusové obleky pro Ashe - oblek zaměstnance S-Martu a oblek galantního rytíře.

Vyzkoušejte si, jaké by to bylo ocitnout se v kůži Ashe Williamse nebo jeho přátel ze slavné série Evil Dead, a spolupracujte ruku v ruce ve hře našlapané ulítlou kooperativní i kompetitivní multiplayerovou akcí. Staňte se součástí týmu čtyř přeživších, kteří zkoumají okolí, přivlastňují si cokoliv užitečného, bojují s vlastním strachem a pátrají po klíčových předmětech s cílem uzavřít trhlinu mezi světy v dobrodružství inspirovaném všemi třemi původními filmy série Evil Dead a seriálem Ash vs Evil Dead televize STARZ, u nás distribuovaným streamovací službou HBO Max.

Slavné postavy: Zhostěte se role známých postav ze světa Evil Dead, jako je Ash, Scotty, lord Arthur, Kelly Maxwellová a další. Namluvení nových rozhovorů se ujal sám Bruce Campbell, představitel Ashe, i další herci!

Hrajte za dobro nebo zlo: Bojujte za síly dobra nebo převezměte kontrolu nad kandarským démonem, pusťte se do pronásledování Ashe a ostatních, zmocňujte se mrtváků, okolního prostředí i všeho ostatního, co vám nedokáže vzdorovat, a snažte se pozřít duše přeživších!

Extravagantní grafika: Ať už pářete posedlého vedví motorovkou připevněnou k Ashově ruce, nebo létáte mapou jako kandarský démon, s realistickou grafikou a věrně zpracovaným proléváním krve působí všechny hrůzy jako živé!

Tohle je můj hromoklacek!: Ohánějte se svou krátkou brokovnicí, motorovkou, sekáčky a dalšími zbraněmi a dopouštějte se krásně odporného násilí na armádě temnot.

Read this next