Skip to main content

Exkluzivní odhalení poslední postavy z Diabla III

Mužský lovec démonů je typ Clinta Eastwooda.

Mužský lovec démonů je nejnovější hratelnou postavou v Diablu III, kterou Eurogamer dnes exkluzivně představuje. Tak jako u jeho dámské verze jde o postavu, která používá zbraně na dálku.

"Je to postava trošku na hraně," řekl Eurogameru Christian Lichtner z Blizzardu. "Jde o charakter, který ví o démonech víc, než kdokoliv jiný. Rozumí původu konfliktu, ve kterém se nachází Sanctuary a vědí, že je to boj mezi nebem a peklem." Lichtner prozradil, že lovec démonů měla být od počátku tajemná postava s atletickou svalnatou figurou.

"Ženská lovkyně démonů je z jasných důvodů víc sexy. Ale muž? Je to spíš takový typ Clint Eastwood. Působí temně a je náladový. V temné uličce byste ho nechtěli potkat."

"Je to také naše nejstylovější postava," dodává designér Jason Bender. "Díky tomu působí tak trošku moderně. Vždycky, když se na něj podívám, vzpomenu si na Trenta Reznora." Podle Lichtnera vyzkoušeli jeho různou podobu, než došli k té finální.

"Když jsme se o lovci démonů bavili zpočátku, vypadal spíš jako ranger. Něco jako Aragorn z Pána prstenů. Zjistili jsme ale, že tahle podoba je sice jasně srozumitelná, ale není na ní nic zajímavého. Chtěli jsme, aby měl prostě něco navíc."

Proto experimentovali s jeho podobou, v jednu chvíli měl dokonce vzhled jako někdo ze Středního východu. "V jednu chvíli jsme mu tuším přidali i dva nože do rukou." V Blizzardu jsou totiž puntičkáři a nad vzhledem každé postavy strávili spoustu času. "Chceme, aby ty postavy byly uvěřitelné - jako že mají nějakou skutečnou historii."

Tímto už byly představeny všechny postavy v Diablo III. Existovat tedy budou mužské a ženské variace na mnicha, barbara, lovce démonů, vymítače a čaroděje.

Diablo III chce Blizzard dle vlastních slov stihnout ještě letos, ale spíš to vypadá až na příští rok. Na této exkluzivitě spolupracovali Wesley Yin-Poole, Fred Dutton a Jan Doskočil.

Read this next