Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

F1 22 díky Nvidia DLSS přinášejí v novince i více než dvojnásobek výkonu

Benchmarky a ovladače.

Díky novým GeForce Game Ready ovladačům pro hru F1 22 získají hráči hned po vydání optimalizaci pro nejnovější díl populární série od Codemasters. F1 22 je dostupná v režimu Early Access a podporuje několik ray-tracingových efektů i NVIDIA DLSS.

Se zapnutým DLSS se v závislosti na nastavení výkon může i více než zdvojnásobit, jak ukazuje graf níže a srovnávací video. Majitelé GeForce RTX 3060 Ti nebo vyšších tak mohou v F1 22 dosáhnout snímkové frekvence alespoň 60 FPS ve 4K s maximálním nastavením detailů včetně všech ray-tracingových efektů, mezi něž patří průhledné i neprůhledné odrazy, ambientní okluze a stíny.

Podpora NVIDIA DLSS a ray-tracingu zajistí majitelům GPU GeForce RTX maximální zážitek z F1 22 s dostatkem výkonu pro plynulou hratelnost a realistickou grafiku.

Nové ovladače nabízejí též podporu pro Loopmancer, který vychází 13. července s DLSS a ray-tracingovými odrazy. Zároveň jsou optimalizované pro očekávané expanze Monster Hunter Rise a Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Ovladače navíc přidávají optimální nastavení na jedno kliknutí v rámci GeForce Experience pro pět her: Hydroneer, LEAP, Poppy Playtime, Propnight a The Cycle: Frontier. S jejich aktuální verzí také přichází podpora nové GPU GeForce GTX 1630 pro majitelé méně výkonných a starších systémů. Na trhu bude dostupná od známých výrobců jako ASUS, Colorful, EVGA, Galaxy, GIGABYTE, Inno, MSI, Palit, PNY nebo Zotac.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

F1 2022

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments