Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fanoušci si dělají legraci srovnáváním Starfield s No Man's Sky

Co má hra z 2016 lepší?

Nejspíš se tomu nedalo vyhnout. Včera večer odhalený Starfield rozjel na sociálních sítích lavinu vtipů a srovnávání.

Uživatelé překřtili chystané sci-fi RPG od Bethesda Game Studios na No Man’s Skyrim (nebo na No Man's Sky 2), protože oba tituly jsou si velmi podobné. Jenže No Man’s Sky je indie záležitostí a už z roku 2016, nikoli z 2023.

Starší procedurálně generované dílo od Hello Games se proto ihned stalo trendem na Twitteru, i díky podobnému skeneru, což může zvednout jeho prodeje, takže to je spíš pozitivem. Starfield lidé nazvali takovým klonem No Man's Sky, ale s AAA ambicemi a rozpočtem.

"Starfield v jednu chvíli vypadá jako No Man's Skyrim a o chvíli zase jako Destiny 3. Nesnáším tento šablonovitý design her," myslí si Terak.

Někteří další fanoušci jsou vážně nadšeni, že hra vypadá jako mix No Man's Sky a Falloutu, s odemykáním zámků ve vesmíru. Jiní zase odmítají pochopit, proč Microsoft zvolil Starfield jako závěrečnou hru ve vysílání, když běžel jen asi ve 24 snímcích za vteřinu.

"No Man's Sky od tvůrců Fallout 76 má opravdový potenciál, aby se stal nejvíce rozbitou hrou všech dob," všiml si zase tento člověk.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

No Man's Sky

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Starfield

Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments