Skip to main content

Farming Simulator 19 na novém enginu, americký datadisk Spintires

Výsledky Focus Home Interactive.

Když nepočítáme Platinovou edici s Jižní Amerikou, viz recenze, farmářský simulátor loni vynechal regulérní díl, kvůli čemuž spadly výrobci tržby. Netřeba však smutnit, protože to bohatě všem vynahradi letos.

Farming Simulator 19 bude mít letos na podzim zásadní nové vlastnosti, které si přáli fanoušci, i nový herní engine, který prý zařídí dosud nejhezčí zpracování polí na trhu. Najdete ho samozřejmě i na Alza.cz.

Focus Home Interactive dále ve svých finančních výsledcích oznámili několik jiných novinek. Podzimního Spintires: MudRunner se za pouhé dva měsíce prodalo půl milionu kusů, což z něj prý dělá vlajkovou loď tohoto francouzského vydavatele. Dařilo se prý nejen PC verzi na Steamu, ale překvapivě i těm konzolovým, zejména v Americe. I naše recenze MudRunner doporučovala.

"Jsme pyšní na to, že se nám tak rychle podařilo etablovat tuto sérii na mezinárodních trzích. V příštích měsících proto vydáme rozšíření MudRunner USA, s oficiálně licencovanými vozidly od slavných automobilek a s americkým prostředím," uvedl výrobce, který jinak počítá se zářijovým vypuštěním kompilace základní hry Mudrunner a amerického datadisku v krabici i digitálně.

Odměnou za půl milionu prodaných kusů květnového The Surge je podepsání dohody se studiem Deck13, dle anket nejlepším německým studiem roku, která prý bude odhalena již brzy, pravděpodobně nějaký nový projekt.

Watch on YouTube

Focus Home Interactive dále ocenili, že Vampyr i Call of Cthulhu bodují v seznamech nejočekávanějších her 2018 v řadě prestižních médiích. Nové projekty odhalí začátkem února na akci "What's Next for Focus" v Paříži.

Read this next