Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Farming Simulator 22 má za týden 1,5 milionu kusů - co na to říká ředitel domácího distributora?

+ návod, aby se aktivovala čeština.

Hra Farming Simulator 22 (recenze), kterou poprvé v historii této značky vydává přímo GIANTS Software, už slaví úspěch díky více než 1,5 milionu prodaných kopií, které vývojář a vydavatel hlásí po pouhých několika dnech od vydání 22. listopadu.

Jelikož je Farming Simulator 22 nyní dostupný po celém světě na PC a konzolích, již tak obrovská fanouškovská základna hráčů Farming Simulator je s každým dnem ještě větší. Díky tomu, že hru vydává přímo GIANTS Software, dokázalo studio zefektivnit komunikaci s mezinárodními distributory a rozšířit samotnou síť, aby bylo zaručeno, že budou splněny všechny úkoly.

Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software, glosuje: „Jsem tak hrdý! Na náš tým a na prosperující prostředí, ve kterém vzkvétá. Dokázat vybudovat mezinárodní strukturu pro distribuci již tak obrovské série jako Farming Simulator a proměnit ji ve značku, kterou vydáváme sami a s novými impulzy, to není nic samozřejmého. Skvělá spolupráce s našimi partnery zajistila fantastickou premiéru."

Zatímco GIANTS Software rozšiřoval a propojoval rostoucí síť partnerů, vývojáři rovněž propojovali samotné hráče: Dostupnost Farming Simulator 22 na PC a na konzole předchozí i nové generace propojila uživatele díky hře pro více hráčů napříč platformami a spojuje víc hráčů z celého světa než kdy dřív.

Boris Stefan, výkonný šéf vydavatelství od dubna 2020, řekl: „Počáteční úspěch prvního týdne a skvělá zpětná vazba, kterou jsme dostali od hráčů, dokazuje, že Farming Simulator jde tím správným směrem. Máme v plánu vést a spravovat všechny aspekty vydavatelské komunikace, abychom dosáhli strategických cílů naší firmy."

Petr Kučera, ředitel firmy Playman s.r.o., exkluzivního distributora hry na českém a slovenském trhu, k tomu dodává: „Farming Simulátor je jedinečný prodejní fenomén, a ani letos tomu není jinak. V České republice a na Slovensku se za první týden přes pokladny prodalo více než 15 tisíc kusů hry. Kromě klasicky silné PC platformy pozorujeme letos i výrazně zvýšený zájem o konzolové verze hry, mimo jiné i proto, že letos poprvé jsou ve Farming Simulátoru na všech platformách k dispozici české titulky."

České titulky jsou implementovány přímo ve hře. Pokud máte konzolovou verzi hry a nezobrazují se v nabídce, přesvědčete se prosím, že máte systém konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One nebo Xbox Series X/S nastavený v češtině. Pokud tomu tak není, změňte prosím nastavení systému na češtinu. Pak už by vám ve hraní lokalizované verze nemělo nic bránit.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Farming Simulator 22

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments