If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R v prodeji

"Inovativní gadgety k rozervární tratí".

Společnost Outright Games v minulých dnech vydala hru Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R.

"Tato vzrušující akční závodní hra vyvinutá společností 3D Clouds je nyní k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC (digitálně). Verze nové generace na PlayStation® 5 a Xbox Series X|S spolu s Google Stadia budou k dispozici později," uvádí tisková zpráva domácího distributora.

Startovní trailer následuje + oficiální popisek od výrobce:

SH1FT3R JSOU ZPĚT - závoďte jako oblíbené postavy Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Gray. Použijte inovativní gadgety, abyste získali převahu a rozervali tratě na turnaji v příběhovém režimu, kooperativní akci nebo online multiplayeru.

KOOPERATIVNÍ MÓD A MULTIPLAYER - Spy Racers musí ukázat celému světu, že jsou nejrychlejší, nejúžasnější a nejtalentovanější závodníci! Přizpůsobte si vzhled vozidla a závoďte proti online protivníkům, řidičům s umělou inteligencí, přáteli v kooperaci doma na gauči nebo v online multiplayeru.

BOJ DO CÍLOVÉ ROVINKY - vyhrát závod vyžaduje víc než rychlost. Vyzbrojeni 15 špionážními zbraněmi inspirovanými originální sérií Netflix, musí Spy Racers vyřadit soupeře a získat vítězství.

Fast & Furious: Spy Racers se začaly vysílat v roce 2019 a výkonnými producenty jsou Vin Diesel, Chris Morgan, Neal H. Moritz, Tim Hedrick a Bret Haaland. Série sleduje dospívajícího Tonyho Toretta a tým pouličních závodníků, kteří jsou najati, aby pronikli do elitní závodní ligy, která ale slouží jako zástěrka zločinecké organizace. Čtvrtá série je nyní vysílána na Netflixu.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments