Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R v prodeji

"Inovativní gadgety k rozervární tratí".

Společnost Outright Games v minulých dnech vydala hru Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R.

"Tato vzrušující akční závodní hra vyvinutá společností 3D Clouds je nyní k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC (digitálně). Verze nové generace na PlayStation® 5 a Xbox Series X|S spolu s Google Stadia budou k dispozici později," uvádí tisková zpráva domácího distributora.

Startovní trailer následuje + oficiální popisek od výrobce:

Watch on YouTube

SH1FT3R JSOU ZPĚT - závoďte jako oblíbené postavy Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Gray. Použijte inovativní gadgety, abyste získali převahu a rozervali tratě na turnaji v příběhovém režimu, kooperativní akci nebo online multiplayeru.

KOOPERATIVNÍ MÓD A MULTIPLAYER - Spy Racers musí ukázat celému světu, že jsou nejrychlejší, nejúžasnější a nejtalentovanější závodníci! Přizpůsobte si vzhled vozidla a závoďte proti online protivníkům, řidičům s umělou inteligencí, přáteli v kooperaci doma na gauči nebo v online multiplayeru.

BOJ DO CÍLOVÉ ROVINKY - vyhrát závod vyžaduje víc než rychlost. Vyzbrojeni 15 špionážními zbraněmi inspirovanými originální sérií Netflix, musí Spy Racers vyřadit soupeře a získat vítězství.

Fast & Furious: Spy Racers se začaly vysílat v roce 2019 a výkonnými producenty jsou Vin Diesel, Chris Morgan, Neal H. Moritz, Tim Hedrick a Bret Haaland. Série sleduje dospívajícího Tonyho Toretta a tým pouličních závodníků, kteří jsou najati, aby pronikli do elitní závodní ligy, která ale slouží jako zástěrka zločinecké organizace. Čtvrtá série je nyní vysílána na Netflixu.

Read this next