Skip to main content

FIFA 17 se představí tuto neděli

Zatím jen filmeček a termín.

Když jsme odpoledne zaslechli, že dnes má být oznámena FIFA 17, čekali jsme určitě něco mnohem většího než jen nicneříkající retrospektivní filmeček s živými fotbalisty a sloganem "Fotbal se změnil".

Watch on YouTube

Ano, naráží se tím na přechod této úspěšné série na Frostbite engine, o čemž se už vědělo. Rovněž byl potvrzen oficiální obal, který nedávno též unikl, ostatně hvězdy z obalu účinkují i v traileru. Za předobjednávku Super Deluxe Edition získáte "až čtyřicet FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Packů".

Jedinou čerstvou, byť odhadnutelnou zprávou tak je, že FIFA 17 vyvinutá studiem EA Vancouver (dříve EA Canada) vyjde tradičně 29. září 2016 pro PC/PS4/PS3/X360/X1, ale Frostbite engine logicky na starých konzolích nenajdete.

A že plnohodnotné představení nových vlastností v příštím ročníku fotbalu nastane tuto neděli 12. června v pozdních večerních hodinách, tedy v den konání E3 konference EA. My už nyní víme, co bude tou hlavní peckou (neuhodli byste to!), ale vy si na naše E3 dojmy z vyzkoušení FIFA 17 ještě musíte necelý týden počkat...

Read this next