Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Football Manager bude mít konkurenci v podobné hře s řadou inovací

Oznámení We Are Football.

Člověk se pomalu bojí, aby na něj THQ Nordic nevyskočili i ze špajzu. Tak aktivní jsou poslední týdny na všemožných frontách.

Teď si právě usmysleli, že je škoda přenechat Sports Interactive veškerý vývar na poli fotbalových manažerů a zkusí to v té samé oblasti též s novinkou We are Football zatím pouze pro PC.

Kutí ji pro ně studio Winning Streak Games, kterým pomáhají veteráni z řad manažerů, jako Gerald Köhler, Rolf Langenberg či Dirk Winter.

K vydání má dojít už 10. června 2021. Teaser video:

Watch on YouTube

Na rozdíl od Football Manager 2021 v této hře nenajdete oficiální licence, ale to by nemělo tolik vadit, protože komunita bude mít k dispozici editor umožňující vytvořit vlastní kluby a ligy, nebo importovat grafiku, dresy, jména atd. Pravidla lig můžete sami upravit a týmy do nich nechat automaticky vygenerovat. Tím, že si hráč zpočátku vybere buď oficiální databázi nebo vlastní, to celé připomíná řešení "aby se pes nažral a kočka zůstala celá".

Budete tu samozřejmě jak manažerem klubu, tak hlavním trenérem - čili musíte vybudovat správný tým (každý fotbalita bude mít i svůj psychologický profil), infrastrukturu, komunikovat s fanoušky, investory, sponzory apod. Postupem času vzrostou vaše schopnosti a celé to má být velmi realistické, čímž se myslí třeba průběh tréninků nebo implementace nejnovějších fotbalových trendů.

Výhodou oproti konkurenci bude zahrnutí ženského fotbalu s řadou unikátních herních specifik. Nebo to, že hra má být přístupná i nováčkům bez nutnosti učit se dlouhé tutoriály a na své si mají přijít milovníci rozsáhlých statistik.

Stadion bude ve 3D i s místností pro trofeje, o přestávkách tam zazní silné proslovy a po zápasech zase dojde na silnou kritiku vašich příznivců.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

We are Football

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments