If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Galaxy Note 7 nejúčinnější zbraní v GTA 5

Samsung žádá, ať ho už nezapínáte.

Měl to být podzimní konkurent iPhone 7 Plus, nakonec to skončilo fiaskem. Samsung dnes oznámil, že natrvalo zastavil výrobu problematického telefonu Galaxy Note 7 a nechal odstranit veškeré zásoby na skladech obchodů.

Na známé aféry, kdy tyto mobily začaly samovolně hořet nebo se z nich začalo kouřit během letu, kvůli čemuž mají asijské aerolinky na check-inu varování, že s nimi nesmíte vkročit na palubu ani je zapínat, reagovala komunita modderů Grand Theft Auto 5.

Z házených telefonů Galaxy Note 7, které vybuchují, se tak rázem stala nejúčinnější zbraň ve hře, kde nahradí sticky bomb. Mod si můžete stáhnout odsud.

"Abychom zajistili bezpečnost zákazníků, která je pro nás prioritou, rozhodli jsme se zastavit prodej i výrobu Galaxy Note 7," uvedl Samsung, čímž tento model definitivně odpískal.

Na trh vyexpedoval na 2,5 milionu kusů, avšak i přes ujištění, že nové várky jsou již bezpečné, stále docházelo k problémům. Samsung proto bezprecedentně vyzval všechny majitele, aby pro jistotu tyto mobily už nezapínali. Viníkem má být lithiová baterie.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments