FIFA 19

EA odstranili z webu obrázek Ronalda osočeného ze znásilnění

Ke kauze se též výrobce FIFA 19 vyjádřil.

Začíná to mít podobné kontury jako v minulosti dění okolo Tigera Woodse a po něm pojmenované golfové hry od EA Sports. Tohle partnerství pro FIFA 19 (Alza.cz) jim totiž přidělává čím dál více vrásek na čele, nehledě na dřívější nezbytné předělání obalu a obsahu hry po nečekaném letním přestupu z Realu Madrid do Juventusu Turín.

Krabicovka FIFA 19 šla meziročně o čtvrtinu dolu

Britský žebříček za minulý týden.

Existují pro to jen dvě možná vysvětlení. Buď se FIFA 19 (Alza.cz) z neznámého důvodu prodává výjimečně špatně, nebo v minulých dvanácti měsících došlo k prudké akceleraci digitální distribuce na úkor krabicovek.

Že v těchto dnech vychází nový ročník fotbalu od EA Sports, je patrné hlavně na sociálních sítích, kde o tom mluví příležitostní hráči, pro které to je svátek, ideálně vhodný titul i příležitost k vzpomínání na minulost.

Sparta Praha zakládá profesionální tým ve FIFA 19

Spolupráce s eSuba + kvalifikace.

AC Sparta Praha se rozhodla jako první sportovní klub v České republice vstoupit do světa profesionálního eSportu. Klub složí tým profesionálních hráčů hry FIFA 19 (Alza.cz), kteří pak budou Spartu reprezentovat na domácí i mezinárodní úrovni. Partnerem Sparty v tomto projektu bude eSuba, nejstarší a nejúspěšnější gamingová organizace v Česku i na Slovensku. Sparta spouští v rámci projektu novou podsekci webu www.sparta.cz/esports.

Sparta potvrzena do hry FIFA 19

Ale i další domácí kluby.

Fotbalový klub AC Sparta Praha dnes na svém Twitteru potvrdil, že se opět vyskytne v dalším ročníku hry, FIFA 19 (Alza.cz).

Proč ve FIFA 19 nebude videorozhodčí?

EA vysvětlují + uniklá nahrávka.

Vzhledem k jeho častému využití na nedávném MS v Rusku a následným kontroverzím je to velká věc a velký zápor. V zářijové hře FIFA 19 (Alza.cz) totiž bude chybět videorozhodčí neboli systém VAR, který pomáhá hlavnímu sudímu při posouzení některých zapeklitějších gólových situací.

Teaser FIFA 19 už s Ronaldem v Juventusu

Jak EA změní hru kvůli přestupu?

Mohutně sledovaný přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu zavařil EA, kteří s tím samozřejmě dopředu nepočítali, co se týče marketingové spolupráce na nadcházející hře FIFA 19 (Alza.cz).