If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GeForce NOW nyní ve 1440p při 120 FPS i v prohlížeči

A novinky v knihovně.

GeForce NOW přináší aktualizaci pro prohlížeč Chrome, kde je nyní možné streamovat až ve 1440p při 120FPS. To znamená plynulejší hraní přímo v prohlížeči i na méně výkonných počítačích. Při hraní v cloudu navíc není třeba řešit prostor na disku pro stahování a instalaci her.

GeForce NOW tak mohou plně ocenit i studenti se staršími notebooky nebo využívající sdílené počítače. Výhod členství RTX 3080 si pohodlně mohou užít i v prohlížeči Chrome nebo Edge bez nutnosti instalovat aplikaci. Stačí jen zadat adresu play.geforcenow.com a přihlásit se.

Knihovna podporovaných titulů čítá již přes 1300 položek a ani tento týden nechybí novinky. Najdeme mezi nimi například aktuálně vycházející akční RPG Thymesia.

  • Thymesia (novinka, Steam, 18. 8.)
  • Century: Age of Ashes (Steam)
  • Clanfolk (Steam)
  • Coromon (Steam)
  • HYPERCHARGE: Unboxed (Steam)
  • Phoenix Point (Epic Games Store)

Minulý týden se k GeForce NOW navíc připojil mimo jiné dlouho očekávaný free to play battle royale titul Rumbleverse. Pořídit si nové hry je také od uplynulého týdne jednodušší díky novému tlačítku "Získat". Hráč je po kliknutí na něj přesměrován přímo na stránku příslušného obchodu. Blog zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments