Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GeForce NOW Ultimate přináší výkon RTX 4080 do cloudu

+ knihovna služby se v lednu rozroste o 24 her.

GFN Thursday tento týden rekapituluje novinku z veletrhu CES 2023: členství GeForce NOW Ultimate, jež přináší do cloudu dosud nevídaný výkon. Poháněno je novými GeForce NOW RTX 4080 SuperPODy založenými na architektuře NVIDIA Ada Lovelace. K dispozici budou v Severní Americe a Evropě koncem tohoto měsíce, přičemž jejich zavádění bude pokračovat i v měsících následujících.

Hráči se mohou těšit až na 240 FPS nebo s 120 FPS ve 4K v aplikacích pro Mac a PC. Společně s využitím technologie Reflex pro snížení latence tak může být celková odezva téměř nerozeznatelná od hraní na běžném herním PC. Nechybí ani možnost využívat technologie RTX ON a DLSS 3 a přibývá podpora technologie G-SYNC či ultrawide monitorů s rozlišením až 3840x1600.

Členové úrovně Ultimate si samozřejmě budou moci i nadále užívat delších streamovacích relací, nejrychlejšího přístupu k nejvýkonnějším cloudovým herním serverům a herních nastavení, která přetrvávají od relace k relaci.

Také knihovna GeForce NOW se neustále rozrůstá - již čítá více než 1 500 her a přes 100 volně dostupných titulů. V letošním roce je plánováno přidání podpory dalších očekávaných jmen jako Atomic Heart, The Day Before nebo Party Animals.

V lednu navíc přibude do knihovny GeForce NOW dalších 24 titulů, 5 z toho již tento týden:

  • Scott Pilgrim vs. The World: (novinka ve službě Steam, 5. ledna)
  • Carrier Command 2 (Steam)
  • Project Hospital (Steam)
  • Portal with RTX (Steam)
  • Severed Steel (Epic Games Store)

Kompletní seznam novinek plánovaných v lednu přináší poslední blog.

Read this next