Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gigantosaurus Dino Kart v prodeji

Motokárové závody i u nás.

Společnost Outright Games, přední vydavatel interaktivní zábavy pro celou rodinu, ve spolupráci se společností Cyber Group Studios, předním producentem a distributorem animovaných seriálů pro děti a rodiny po celém světě, s potěšením oznamují vydání hry Gigantosaurus: Dino Kart.

Vůbec první motokárová závodní hra v sérii Gigantosaurus je nyní k dispozici pro Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a PC.

Tento zbrusu nový zážitek Gigantosaura nabízí hodiny příběhového obsahu a umožňuje hráčům soutěžit za osm různých hratelných postav z populárního televizního seriálu, včetně fanoušky oblíbeného Billa, Mazu, Rockyho a Tinyho. Hrajte sami nebo s rodinou a přáteli s možností multiplayeru až pro čtyři osoby na rozdělené obrazovce na patnácti tratích po zemi Kréta.

Gigantosaurus: Dino Kart posadí hráče na sedadlo řidiče, který projíždí třemi různými prostředími v pohárech Savannah, Jungle a Mount Oblivion a získává speciální schopnosti, které mu pomohou vyhrát závod, včetně "Gigantova řevu" - zvuku, který zpomalí všechny protivníky v určitém dosahu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments