If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War Ragnarok opět prohrál s Elden Ring v hlavní kategorii

Předána ocenění na D.I.C.E Awards 2023.

Nešvarem takových anket často bývá, že vítězí velké podzimní hry, které si lidé čerstvě pamatují, zatímco ty z předešlé zimy bývají rychle opomenuty, ačkoli třeba mohly být povedenější.

Koncem týdne proběhlá akce DICE Awards 2023, za kterými stojí Academy of Interactive Arts & Sciences už 26. rokem, naštěstí s tímto problém neměla.

V hlavní kategorii o nejlepší hru roku 2022 tady totiž dokázal zvítězit Elden Ring před God of War Ragnarok. Tedy dopadlo to stejně jako v prosinci na The Game Awards.

Nicméně severská PlayStation exkluzivita dokázala bodovat v mnoha jiných kategoriích, jako jsou výjimečné výsledky v animacích, uměleckém směřování, postavě (Kratos), originální hudbě, designu zvuku, příběhu či nejlepší dobrodružství roku.

Akční hrou roku se stali Vampire Survivors, závody roku Gran Turismo 7, za výjimečný technický pokrok, design, směřování a RPG roku Elden Ring, nejlepší sportovní hrou OlliOlli World, strategickou simulací Dwarf Fortress, vtahující záležitostí Red Matter 2, indie hrou Tunic, mobilní hrou roku Marvel Snap a online hrou roku Final Fantasy XIV Endwalker.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments