Skip to main content

Grand Theft Auto V vyjde 23. října, říká analytik

Také prý bude hra představena před E3, tvrdí.

Známý herní analytik Michael Pachter se rozhodl trošku si zaspekulovat o Grand Theft Auto V. Myslí si, že Rockstar bude hru představovat veřejnosti a novinářům ještě před letním E3, a že hra vyjde přesně 23. října.

"Rockstar už jsou větší než celé E3. Myslím, že jsou dost velcí na to, aby nebyli součástí E3," řekl v pořadu Pach-Attack na GTTV. Pravdu má v tom, že Rockstar se E3 výstavy v posledních letech příliš neúčastní.

Naposledy byli součástí E3, když se na konferenci Sony oznamovala PS3 exkluzivní hra od Rockstar s názvem Agent, o které jsme od té doby neslyšeli.

"Podle mě budou chtít přilákat všechnu pozornost na sebe, takže počítám, že by mohli něco ukázat a oznámit den předtím, než celé E3 začne - tedy v pondělí 4. června." Podle jeho slov by pak v průběhu celého E3 všichni stejně mluvili jenom o GTA V, aniž by na E3 musel Rockstar být.

Také předpokládá, že by hra měla vyjít 23. října, což je pár dní před plánovaným datem vydání BioShock Infinite. Podle jeho slov je "Rockstaru nějaká hra od 2K úplně jedno".

Srovnání GTA V se San Andreas

Read this next