If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GTA IV Lost & Damned PC?

Prozradil ho francouzský časopis.

Tak dlouho se spekulovalo o tom, zda vychvalovaný datadisk Lost and Damned pro GTA IV nakonec dorazí i na PC nebo ne, až celou věc dnes rozetnul obal lednového čísla francouzského časopisu PC Jeux, který přijde na tamní trh koncem měsíce.

Tento plátek se soustředí výhradně na hry pro osobní počítače. Proto si všimněme, že mezi preview nejočekávanějších her nadcházejícího jara se vedle Mass Effectu 2 nebo Prison Breaku věnuje právě GTA IV: Lost and Damned. Lepší neoficiální potvrzení PCčkové verze si snad ani nelze představit. A to i přesto, že do doby oficiálního oznámení od Rockstaru a Take 2 je pro jistotu lepší všechno brát s opatrností.

Nedávalo by ale smysl, aby zrovna známá a uznávaná tiskovina jako PC Jeux začala tento první datadisk pro hru nějak řešit nebo rekapitulovat skoro rok po jeho vydání pro X360 (únor 2009). Tím spíš, že narozdíl od např. českých magazínů se konzolovým titulům nevěnuje ani okrajově.

Podle všeho to tedy vypadá, že motorkářského dobrodružství Johnnyho Klebitze se s křížkem po funuse konečně dočkají i PCčkáři. Ti si možná vzpomenou na podobné náznaky z minulosti, kdy se např. v PC Gameru začaly objevovat nenápadné zmínky o konverzích předešlých dílů GTA coby předzvěst oficiálního ohlášení, a rovněž to bylo v toto období na přelomu roku.

S ohledem na rychlé stárnutí původní hry pak se dá odhadovat, že na přídavek asi čekat dlouho nebudeme. Tipujeme přelom května a června, jako tomu bývalo u dřívějších konverzí. A zdalipak to znamená, že se majitelé osobních počítačů pak dočkají i druhého přídavku, Ballad of Gay Tony? Nebo bude rovnou přibalen v kompilaci obou?

Tato spekulace mimochodem přichází pár týdnů poté, co vydavatel Take-Two otevřeně přiznal, že oba datadisky pro hru vypustil příliš pozdě.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles