Skip to main content

Halo HD potvrzeno časopisem? Ne, kachna

Avizovaných 30 stran se nekoná.

Obálka posledního čísla časopisu Xbox World 360 avizuje velký xboxový souboj mezi Gears of War 3 a konkurenčním Halo. Protože žádné Halo na letošek ještě oznámené nebylo, novináři z toho okamžitě usoudili, že letos opravdu vyjde domnělé Halo HD - ve skutečnosti je to trochu jinak.

Xbox World 360 zřejmě jen potřeboval prodat obálku a tak se rozhodl vzít Halo HD jako hotovou věc. Ačkoliv titulka avizuje třicet stránek o obou hrách, o Halo HD v čísle nic konkrétního nikde nezazní a hra se zmiňuje pouze v náznacích a domněnkách, které po internetu kolují už několik týdnů. Ostatně se o tom můžete přesvědčit sami, pokud třeba vycestujete do zahraničí, vždyť toto číslo Xbox World 360 je na evropských stáncích už více než dva týdny.

Nelze si odpustit ještě jednu věc: i kdyby bylo Halo HD nakrásno oznámené před letošní E3, což se zdá nepravděpodobné, jen těžko bude s Gears of War 3 nějak zásadně "soupeřit". Už proto, že GoW3 je plnohodnotný titul a završení velké trilogie, zatímco v případě Halo HD půjde jen o remake deset let staré hry do moderního hávu.

Read this next