Skip to main content

Hardwarový týdeník hráčů - 20/2019

Notebook s extra displejem, recenze: 2x myš, 1x klávesnice a 1x mikrofon

- Oblíbená myš Logitech G502 jen tak nezmizí. Výrobce aktuálně uvedl její další verzi, ta je bezdrátová a kromě toho dostala ještě technologii PowerPlay pro nabíjení přes speciální herní podložku. Nechybí ani propracovaný senzor Hero.

- Nové verze se v uplynulém týdnu dočkala rovněž zhruba rok stará klávesnice Rhod 600 od výrobce Genesis. Novinka nese označení Rhod 600 RGB a kromě české lokalizace nabízí třeba větší interní paměť. Cena byla zvednuta minimálně.

- Notebook se dvěma displeji? Přesně to je hlavní devizou nového Omen X 2S od HP. Stroj dostal sekundární 6" displej umístěný nad klávesnicí. Budete si na něm moci zobrazit třeba část hlavního displeje (například minimapu) nebo třeba Discord chat či YouTube/Twitch. V prodeji bude nový model v červnu.

- Patriot uvádí novou herní myš střední třídy model Viper V550, který se může pochlubit symetrickým designem. Jak se hlodavec povedl si můžete přečíst v aktuální recenzi.

- Další z nových recenzí se věnuje mechanické klávesnici od poměrně nové značky SPC Gear. Ta se snaží zaujmout hlavně poměrem ceny a výkonu, což se jí dost daří. Těžko budete s přihlédnutím k cenovce hledat negativa.

- Ve světě myší se připomnělo Gigabyte s představením nového modelu Aorus M4. Myš je symetrická a cílí na esportové hráče. Vzhledem k ceně nedávno představeného modelu M2 by mohla právě v tomto směru dost zabodovat.

- Recenze se dočkal také prémiový mikrofon Sandberg Studio Pro. Na dříve recenzovaný Genesis Radium 600 jeho schopnosti úplně nestačí, ale i tak se jedná o dost solidní mikrofon s odpovídající cenou.

- Aplikace Steam Link konečně přichází na iOS zařízení a jako bonus ještě na Apple TV. Stačí k vašemu Apple zařízení připojit gamepad a můžete začít streamovat svoji Steam knihovnu. Díky změnám v nové betě už nebudete omezeni na lokální síť.

- Poslední z nových recenzí hodnotí nekompromisní bezdrátovou myš Ironclaw RGB Wireless od Corsair. Nabízí dost výkonný senzor, bohaté možnosti přizpůsobení, spoustu tlačítek a funguje také přes Bluetooth.

Read this next