Skip to main content

Hardwarový týdeník hráčů - 3/2019

Notebook s možností upgradu. GTX 1660 Ti? Razer Chroma v autech..

- Samsung připomněl, že také dělá herní notebooky a aktualizoval model Odyssey o nový hardware. Novinka dostala Intel Core i7 v kombinaci s GeForce RTX 2080. Nechybí G-Sync a také kompaktní rozměry.

- Razer dokázal, že stále existuje velký prostor pro jeho Chroma podsvícení. To nabídnou nově také auta od čínského start-upu Leap Motor. Jaký produkt asi dostane Chroma příště?

- Notebook Area m51 od Alienware se ještě více přiblížil desktopům. Nabízí totiž desktopový procesor Intel Core až ve variantě i9 a grafiku RTX 2080. Především lze ale obě komponenty upgradovat na výkonnější.

- SilentiumPC uvádí all-in-one vodní chlazení Navis RGB. Kompatibilní je se všemi aktuálními paticemi procesorů a jak jste určitě poznali z názvu, nabídne nastavitelné RGB podsvícení.

- V recenzi si můžete přečíst, jak hraje repro soustava Genesis Helium 700BT. Vzhledem k ceně dost dobře a navíc nabízí užitečné extra vychytávky. Největší je Bluetooth, díky kterému můžete repro "krmit" snad ze všech zdrojů.

- ADATA uvedlo dříve avizovaný headset XPG Emix H20 s virtuálním 7.1 zvukem, odlehčenou konstrukcí a RGB podsvícením. Cenou se navíc velmi těsně dostal pod 1000 Kč.

- Další recenze hodnotí soundbar Stage od zavedeného výrobce Creative, který se teprve chystá do prodeje u nás. Dokázal náležitě zaujmout a odnesl si z recenze ocenění "Doporučujeme".

- GTX 1660 Ti má být další chystanou Nvidia grafikou. Zatím spekulovaný model přinese Turing architekturu, ovšem bez ray tracing možností. Proto také v názvu chybí RTX.

Read this next